Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hogwarts

Magic School
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Масата на Слидерин

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Helena
Cookie
Helena


Брой мнения : 145
Join date : 11.08.2008

Масата на Слидерин Empty
ПисанеЗаглавие: Масата на Слидерин   Масата на Слидерин EmptyЧет Фев 12, 2009 9:55 pm

Слидеринците се хранят тук.
Моля, пишете под РП.
Върнете се в началото Go down
http://magicschool.1talk.net
pepsss
Перфект
Перфект



Брой мнения : 41
Join date : 29.03.2009
Местожителство : НаВсЯкЪдЕ

Масата на Слидерин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Слидерин   Масата на Слидерин EmptyПон Мар 30, 2009 12:23 pm

Палмаелия стоеше и обядваше.Всички гледаха с интерес защото днес разпределяха учениците...Тя беше спокойна, защото вече беше разпределена.Бяха я приели в Слидерин.И така...Всички на които им предстоеше този важен момент тръпнеха в очакване.Дойде ред и на нейната приятелка.И двете се надяваха да са заедно в един дом.Отиде отпред,седна и й сложиха шапката на главата.Леко пръстите и потреперваха от притеснение.И шапката каза...
-Ти отиваш в дом...Слидерин!
Тя се зарадва много.И двете бяха щастливи...
Върнете се в началото Go down
Amarille
Слидеринка;Учителка по Куидич
Слидеринка;Учителка по Куидич
Amarille


Брой мнения : 95
Join date : 22.06.2010
Age : 29
Местожителство : Замъка Хогуортс

Масата на Слидерин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Слидерин   Масата на Слидерин EmptyСъб Юли 17, 2010 7:55 pm

-Ах,дом,мил дом!-въздъхна Амарил докато влизаше в Голямата зала и се насочи към масата на "Слидерин".След малко щяха да разпределят учениците,а това беше любимата и част от цялата вечеря в началото на годината.Около две дузини малки момичета и момчета,толкова притеснени,че още малко и щяха да им изхръкнат очите,се качваха едно по едно и след като биваха разпределени,поемаха към масата на новият си дом,вече напълно радостни и спокойни...ех,каква гледка!Скоро след като церемонията започна,едно момиче на име Палмаелия,се присъедини към дом "Слидерин",а малко след нея друго момиче също дойде на тяхната маса.Явно беше приятелка на другото момиче-Палмаелия,защото двете се зарадваха и се прегърнаха.
-Здравей,аз съм Амарил!-каза весело Амарил и подаде ръка на Палмаелия.
-Здрасти,Амарил!Аз съм Палмаелия!Много се радвам,че съм от дом "Слидерин"!-отвърна момичето и се здрависа.
-Е...От къде си?-започна обичайният разпит Амарил.

________________________________________

Съжалявам,че започнах РП без позволение,но не се сдържах...ако не ти харесва Палмаелия или не ти се пише,просто кажи или ми пратни някое ЛС... Масата на Слидерин Icon_biggrin
Върнете се в началото Go down
Amarille
Слидеринка;Учителка по Куидич
Слидеринка;Учителка по Куидич
Amarille


Брой мнения : 95
Join date : 22.06.2010
Age : 29
Местожителство : Замъка Хогуортс

Масата на Слидерин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Слидерин   Масата на Слидерин EmptyПет Юли 23, 2010 12:12 pm

Амарил обядваше спокойно и никой не и пречеше...това обичаше тя...никой да не и досажда...ах,милият "Хогуортс"...След като излезе от Залата,момичето се запъти към езерото,докато не забеляза,че някой я гледа.Амарил позна човека...Беше...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Масата на Слидерин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Слидерин   Масата на Слидерин Empty

Върнете се в началото Go down
 
Масата на Слидерин
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts :: Хогуортс :: Голямата зала-
Идете на: