Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hogwarts

Magic School
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Ародоет или просто Аро =)

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Arodoet
Перфект.
Перфект.
Arodoet


Брой мнения : 22
Join date : 13.02.2009

Ародоет или просто Аро =) Empty
ПисанеЗаглавие: Ародоет или просто Аро =)   Ародоет или просто Аро =) EmptyВто Апр 28, 2009 5:41 pm

Ако имате въпросчета към мен..., заповядайте в тази темичка Very Happy
Върнете се в началото Go down
Helena
Cookie
Helena


Брой мнения : 145
Join date : 11.08.2008

Ародоет или просто Аро =) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ародоет или просто Аро =)   Ародоет или просто Аро =) EmptyСря Апр 29, 2009 9:00 am

Какъв стил музика слушаш?
Групи?Певци?Певици?
Имаш ли домашно животно?
Любим филм?
Книга?
Актьор/Актриса?
За какво мечтаеш?
Знаеш ли някакви чужди езици?
Какво обичаш да правиш през свободното си време?

после ще измисля още, обещавам
обожавам да задавам въпроси Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://magicschool.1talk.net
Arodoet
Перфект.
Перфект.
Arodoet


Брой мнения : 22
Join date : 13.02.2009

Ародоет или просто Аро =) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ародоет или просто Аро =)   Ародоет или просто Аро =) EmptyПет Май 01, 2009 2:45 pm

Супер, ще ги очаквам с нетърпение. А сега, да отговоря на тези: Very Happy

Какъв стил музика слушаш? - Ами... доста разнообразен. От всичко по малко и това какво слушам много зависи от настроението ми или в каква компания съм. Когато съм сама предпочитам да слушам весела музика, освен ако не ми е сантиментално... хаха... тогава слушам нежна музика. НЕ слушам опера. Понякога слушам дори класическа музика, но много рядко. Избягвам чалгата, но когато съм на купон и от нея слушам.
Групи?Певци?Певици? - "Тhe Offspring" e любимата ми група, макар напоследък песните им да ми се стурват много еднотипни и не ги слушам много често. Певици и певци, а и групи - много. В повечето случаи слушам определени песни на някого и не съм фен на точно определен човек. Има групи, на които харесвам само една или две песни, а дрегите дори не им ги знам Laughing
Имаш ли домашно животно? - Имам, и то две. Женско куче, което е смеска между булонка и йокширски териер (или поне така ми казаха, не знам) и е вече на 11 години. И мъжка котка, смеска между Кралска сиямка и улична превъзходна. Тя е на 9 и лятото ще навърши 10. Смешното при нея е че я взехма за женско котенце и в последствие, когато порасна осъзнахме, че е мъжко. Така от Джесика се превърна в Джейсън. Добре, че в паспорта пише просто Джеси. Обожавам животните. Най-много животни, които съм имала едновременно са 4 - тези две + водна костенурка и канарче, които държехме в апартамента при баба. Джес не се разбераше добре с канарчето, когато ходеше там. По-скоро канарчето с него. После махнахме канарчето и костенурката, защото възрастните се изнервиха от перушината, която хвърчеше постоянно и никога не можеше да се почисти перфектно и други такиве неща.
Любим филм? - Ох... все трудни въпроси. Много филми ми харесват. Любим... Любим... Може би "Карибски пирати" 1, 2, 3, като по любимост се подреждат в същата последователност. Страшно много обичам анимации и от пети клас исках да уча това. По-любими са ми - "Цар Лъв" 1 и 2, "Ледена епоха" 1 (две още не съм я гледала Embarassed ) и още мнаго, много други. "Спайдърмен" също е готин и естествено "Хари Потър" макар да се дразня, че има много отрязани моменти и за това предпочитам книгите. Също така обожавам филми, в които има говорещи животни - "Котки и кучета", "Стюарт Литъл", "Бейб" и разни от сорта. От сериалите обожавам "Приятели". Много ми беше тъжно, когато гледах последния епизод. И т.н., и т.н. Мога да изброявам много, макар по-принцип да не се водя манияк на тема кино и рядко да гледам новите филми по кината.
Книга? - Хмм, книга. Да, ами аз... не чета много. "Хари Потър" и книгите на Астрид Линдгрен са ми много любими. Като дете любимата ми книга беше "Грозното патенце" - знаех я наизуст и дори знаех, кога да обръщам страниците. Веднъж излъгах мама, че мога да чета, но тя ме хвана като ме накара да прочета отделна дума. Това беше, когато бях много малка. Въсщност не си го спомням почти и са ми го разказвали.
Актьор/Актриса? - Преди бях маниячка на тема Анджелина Джоли. Сега вече не съм. Противна на всеобщото мнение не харесвам Брад Пит и Леонардо ди Каприо. След като гледах "Карибсик пирати" започнах да харесвам Джони Деп и Орландо Блум. Джони Деп, макар да не ме кефи кой знае колко на външен вид играе невероятно, особено в тази си роля.
За какво мечтаеш? - О-о-о за много неща. Невероятно много. Мечтаенето ми е в кръвта. Както се казва, то е моя втора природа. За какво ли? Тъй като в момента съм на много важен етап от живота ми, мечтая да успея. Да се справя отлично със завършването и въобще за куп други неща. Мечтая да се чувствам добре в кожата си, от това каква съм, с какво се занимавам, как живея... един вид да съм доволна от това което имам. Това е нещо много трудно за всеки един човек и моята цел е да го постигна, защото не е важно как живеещ. Това да си по-богати или да постигнеш нещо, няма да те направи по-щастлив. Щастлив можеш да си само, ако си доволен от това което имаш и получаваш. Повечето хоре искат още и още и когато постигнат нещо се насочват към друго и никога не са доволни. И аз съм човек и и аз проявавам тази си страна, но искам да се променя. Мечтая и за много други неща, но мечтите на човек са нещо съкровенно и лично и мисля, че казах предостатъчно.
Знаеш ли някакви чужди езици? - Ха, ха. О, да аз съм кралицата на чуждите езици queen Very Happy Уникален въпрос. Започнала съм да уча чужди езици от предучилищна възраст. Или по-скоро да ми преподават такива. Преподавали са ми английски, руски и френски език и не занм нито един от тях. Миналото лято пътувахме до гърция и от разговорник научих някои и други по-основни изрази, с които до се представям и да поздравявам, но нищо повече. А и не знам как се пише. Общо взето съм скарана с езиците, но едно от нещата, за които мечтая е да науча добре все пак някои и друг език, защото знаенето на чужди езици отвара много врати. Искам да науча поне английски и до сега съм разговаряла на английски, но със съвсем прости думи и не разбирам абсълютно всичко, когато ми говорят. Искам да го знам, така че да общувам свободно и без да се замислям. Това изисква доста усилия и време, които все не отделям. В интерес на истината не смея да твърдя, че знам и собствения си език. Баба ми беше много умна и мъдра жена и знаеше много, наистина много неща и тя също казваше, че е учила различни езици, но смее да твърди, че знае само българския и то не изцяло. Отново искам да отбележа, че тя беше много умна и знаеща жена и под незнание не се има предвид постотия и неможене да говориш правилно езика си. Знаенето на един език е много повече от това просто да говориш и пишеш на него. Вие например знаете ли кога трябва да кажете който и когото в българския език? Знаете ли по-завъртяните думи, или абсолютно всички думи, от книгите на старите български автори? Един език и въобще всичко в този свят се учи докато си жив.
Какво обичаш да правиш през свободното си време? - В интерес на истината все вредни неща - гледам телевизия, седя на компа - интернет, форуми, скайп. В момента съм на етап, в който се опитвам да променя това. Но... е трудно и то много. Хората са пристрастени към разни неща - алкохол, цигари и др. Аз за щастие не употребявам такива неща за момента, но съм "пристрастена" към сладкото и нета, ха-ха.

Ами това е, мога да говоря още много, но предполагам, че и от това ще ви доскучее. Съжалявам, че стана толкова дълго, но все пак целта е да ме опознаете нали? Ето, вече знаете, че съм много подробна Very Happy и изпипвам нещата до детайл. Това си личи и в РП-тата ми по 5 страници едното. Хах. Very Happy Хайде, чакам и други въпросчета и ще се постарая да съм оптимално кратка. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Бeлlа Swaн
Тhе bеSт vаnпiрe гiрl
Тhе bеSт vаnпiрe гiрl
Бeлlа Swaн


Брой мнения : 82
Join date : 09.03.2009
Age : 28
Местожителство : Хогуортсс :Р

Ародоет или просто Аро =) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ародоет или просто Аро =)   Ародоет или просто Аро =) EmptyПон Май 11, 2009 6:45 pm

Аз съм…
Аз не съм…
Винаги съм искал/а да бъда…..
Не бих могъл/могла да бъда….
Когато мечтая, означава че…
Мълча когато…
Обичам да
Ненавиждам да…..
Ако имах неограничен власт, щях да…
Във времето за себе си, предпочитам да…
Загубвам спокойствие когато…..
Наслаждавам се на…….
Презирам…….
Обожавам……
Не ми достига…..
Гневът е….
Сълзите са……
Любовта …….
интелектът.....
глупостта.....
разумът.....
Търся……
Открих…..
Откраднах…..
Загубих……
Всяка сутрин…..
Всяка вечер…..
Сънищата….
.......ме натоварва
.......ме разтоварва
Вярвам в/на….
Отричам.....
Музиката е…
Киното е…
Интернет е….
Животът е…..
Желая…..
ЧаКаММММ едиН ГолЯмМмМ Отговор
lol!
Върнете се в началото Go down
http://www.miley-is-the-best-forever.dir.bg
Sponsored content





Ародоет или просто Аро =) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ародоет или просто Аро =)   Ародоет или просто Аро =) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Ародоет или просто Аро =)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts :: Забавление :: Запознанства-
Идете на: