Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hogwarts

Magic School
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Индиана Рей Евънс-Сайръс

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Maggie
Грифиндорка
Грифиндорка
Maggie


Брой мнения : 28
Join date : 01.07.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Индиана Рей Евънс-Сайръс Empty
ПисанеЗаглавие: Индиана Рей Евънс-Сайръс   Индиана Рей Евънс-Сайръс EmptyЧет Юли 01, 2010 8:55 pm

[b] Здравейте всички!Аз съм Индиана Рей Евънс-Сайръс(това е фамилията на моите баба и дядо и те настояваха да бъде вписана в паспорта ми...все пак Сайръс е чистокръвния род,а Евънс е рода на роднините ми мъгъли).Откакто съм се родила всички ме наричат Бела.Не знам откъде се е взело това име,но имам смътен спомен за котка с магически сили на име Бела,принадлежала на моята баба-Рути.Аз съм на 13 години и от както се помня живея в Австралия.Там съм се родила на 27 юли 1997 год.Семейството ми се състои от баща магьосник на име Куантинус и майка, мъгълка, на име Джозефин.Също така имам две сестри-Клеър(16) и Ема(19) и брат-Уилям(Cool.Всички носим двете фамилни имена на родовете ни-Евънс и Сайръс.За 10-я ми рожден ден ми подариха прекрасно кученце на
Върнете се в началото Go down
Maggie
Грифиндорка
Грифиндорка
Maggie


Брой мнения : 28
Join date : 01.07.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Индиана Рей Евънс-Сайръс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Индиана Рей Евънс-Сайръс   Индиана Рей Евънс-Сайръс EmptyВто Юли 06, 2010 6:29 pm

Име - Индиана Рей Евънс-Сайръс

Възраст - 13 години

Рождена дата - 27.07.1997 г.

Зодия(обикновена)-Лъв, по китайския зодиак - Бик

Външен вид - Индиана притежава завидна красота. Косата и е дълга до кръста, гъста, руса и права. Очите и са морскосини с леки зеленикави отблясъци. Кожата и е мека, чиста и с лек бронзов загар. Краката и са дълги и прави. Висока е 170 см и тежи 51 кг. Като малка е била доста дребна и слабичка, но с времето се е издължила. За да поддържа отличната си форма, Индиана редовно спортува и прави кросове в парка. Ето тук има нейна снимка - Индиана Рей Евънс-Сайръс Indiana-evans-01

Семейство : -баща- Куантинос Валдес Сайръс (50 год.) - произхожда от чистокръвния магьоснически род Сайръс. Роден е и е отраснал в Гърция,оттам са майка му и баща му. Работи в Министерството на магията като заместник-управител на отдела за Магическа поддръжка. Ето това тук е той -Индиана Рей Евънс-Сайръс George_clooney400

-майка- Джозефин Стюарт Евънс (47 год.) - произхожда от мъгълския род Евънс. Отраснала е в Англия и там среща съпруга си В началото е малко резервирана и не приема добре това, че съпругът и и семейството му са магьосници, но постепенно свиква с тази мисъл и магията се превръща в нещо ежедневно за нея. От около 8 години госпожа Евънс има ателие за дизайнерски рокли и печели доста добре. Ето я тук на снимката Индиана Рей Евънс-Сайръс 84248817

-сестра- Емили Рей Евънс-Сайръс (16 год.) - Eмили, или на галено Ема, както я наричат всички, е сладурана с тъмна коса и тъмни очи. Понякога затворена в себе си и дори мълчалива, Емили е надарена с богато въображение и фантазия, често живее в свои собствени светове и общува с измислени приятели. Трудно се доверява, а когато това стане, е само на най-близките и хора. В момента Емили е 6-ти курс в Хогуортс и се очертава да завърши с отличен успех. Ето тук можете да я видите

-сестра- Клеър Рей Евънс-Сайръс (19 год.) - Клеър е истинска фурия. Любимка на всички и винаги заобиколена с внимание, тя е истинска звезда. Обожава танците и пеенето, участвала е в много мъгълски филми и дори в няколко мюзикъла. Даже е имала участия в няколко магьоснически музикални продукции, където е трябвало да пее, докато лети върху "Светкавицата". От малка в пленявала сърцата на момчетата с буйния си нрав и закачливото си поведение. Тук можете да видите нейна снимка Индиана Рей Евънс-Сайръс Adrienne-before-kardashian

-брат- Tайлър Рей Евънс-Сайръс (23 год.) -Тайлър (Тай) е най-големият от децата в семейството и като такъв вече работи в отдела на баща си. Макар да предпочита срещите с приятели и шумните купони в мъгълските заведения, съдбата на Тай е да поеме отговорността на магията и да живее в селото Хогсмийд. Оттам момчето всеки ден се магипортира до Министерството на магията, за да отиде на работа. Ето тук и негова снимка
Индиана Рей Евънс-Сайръс Channing_tatum1

-брат- Коди Рей Евънс-Сайръс (9 год.) - Коди е най-малкият от децата, а и е и най-палавият. Като всички деца обича да рита топка навън, но също така е страшно запален и по магиите. Няма търпение да му купят магическата пръчка, а също така изгаря от нетърпение да се запише в Хогуортс. Тайничко се надява да го приемат в Грифиндор, тъй като това е любимият му дом. Тук можете да видите негова снимка Индиана Рей Евънс-Сайръс 3080473_gal
Върнете се в началото Go down
Lime
Зам.директор
Зам.директор
Lime


Брой мнения : 258
Join date : 03.03.2009
Age : 28
Местожителство : Грифиндор,Хогуортс

Индиана Рей Евънс-Сайръс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Индиана Рей Евънс-Сайръс   Индиана Рей Евънс-Сайръс EmptyСъб Юли 10, 2010 1:05 pm

Окей. Одобрена.
Върнете се в началото Go down
http://magicschool-hogwarts.bulgarianforum.net/forum.htm
Sponsored content





Индиана Рей Евънс-Сайръс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Индиана Рей Евънс-Сайръс   Индиана Рей Евънс-Сайръс Empty

Върнете се в началото Go down
 
Индиана Рей Евънс-Сайръс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts :: Добре дошли. :: Герои-
Идете на: