Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hogwarts

Magic School
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Совата на Амарил-Драко

Go down 
АвторСъобщение
Amarille
Слидеринка;Учителка по Куидич
Слидеринка;Учителка по Куидич
Amarille


Брой мнения : 95
Join date : 22.06.2010
Age : 29
Местожителство : Замъка Хогуортс

Совата на Амарил-Драко Empty
ПисанеЗаглавие: Совата на Амарил-Драко   Совата на Амарил-Драко EmptyСря Юли 14, 2010 10:32 am

Совата на Амарил-Драко E_1135866217_snowy_owlЕто това е моята сова Драко.Той е бяла полярна сова.Любимата му храна е "Совешка радост".Кръстих го на татко,защото при липсата на хубави,интересни,неповторими имена,името Драко е направо чудесно!-обясни Амарил на Лиз Гонт.Малката Малфой погали совата,която я клъвна нежно по пръста с малката си човчица.
Върнете се в началото Go down
Amarille
Слидеринка;Учителка по Куидич
Слидеринка;Учителка по Куидич
Amarille


Брой мнения : 95
Join date : 22.06.2010
Age : 29
Местожителство : Замъка Хогуортс

Совата на Амарил-Драко Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Совата на Амарил-Драко   Совата на Амарил-Драко EmptyСря Юли 14, 2010 10:57 am

Един ден Амарил влезе в соварника,взе пергамент,мастило и перо и започна да пише писмо до баща си...

"Мили татко,
Благодаря за подаръците по случай моя четиринадесети рожден ден.Трябва обаче да ти кажа нещо,което от доста време премълчавах...Скарах се със Скорпиус и от три месеца насам не си говорим.Той отново се държа ужасно с мен!Все пак...знаеш го какъв е!Но не това е проблема...тате,аз мисля,че ако се упражнявам мога да стигна до големи висоти в оклумантиката,защото в момента ако се вгледам добре в човека до мен,мога да разбера поне малко какво мисли.За сега е слабо,но мисля че ако се уча добре ще бъда добра почти колкото професор Снейп,твоят любим учител.За сега-толкова...прати много поздрави и целувки на мама!!! Совата на Амарил-Драко Herz Совата на Амарил-Драко Herz Совата на Амарил-Драко Herz
Твоя любима дъщеря:
Амарил


Момичето сгъна пергамента,закачи го на услужливо протегнатото краче на совата и-Драко и си тръгна умислена.



Совата на Амарил-Драко Parchment%20paper2
Върнете се в началото Go down
Amarille
Слидеринка;Учителка по Куидич
Слидеринка;Учителка по Куидич
Amarille


Брой мнения : 95
Join date : 22.06.2010
Age : 29
Местожителство : Замъка Хогуортс

Совата на Амарил-Драко Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Совата на Амарил-Драко   Совата на Амарил-Драко EmptyНед Юли 18, 2010 1:17 pm

Амарил влезе в соварника и взе да гали умислено совата си-Драко...после взе пергамент и бързо започна да пише:

"Мила мамо,
Знам,че се държах ужасно с брат ми,но и той не е цвете за мирисане...Е,както и да е,защото вече се сдобрихме!Исках да те помоля,ако може да ми пратиш разрешение да отида на следващото посещение в Хогсмийд...прати формуляра по Драко.Моля те,нали се сдобрихме със Скорпиус (не че сдобрихме,заради посещението,де...) ,прати ми формуляра...освен това отлично знаеш,че мога да помоля татко!!!Е,това е за сега от мен...чао,много те обичам и целувам...Твоя дъщеря:Амарил. Совата на Амарил-Драко Herz "

Момичето закачи писмото на крачето на полярната сова Драко,който я клъвна нежно по пръста и отлетя.

_________________________

Совата на Амарил-Драко Parchment%20paper2
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Совата на Амарил-Драко Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Совата на Амарил-Драко   Совата на Амарил-Драко Empty

Върнете се в началото Go down
 
Совата на Амарил-Драко
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts :: Хогуортс :: Соварника-
Идете на: