Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hogwarts

Magic School
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Уроци на втори курс

Go down 
АвторСъобщение
Майли
Ръководителка на дом Хафълпаф
Ръководителка на дом Хафълпаф
Майли


Брой мнения : 101
Join date : 24.02.2009
Age : 28
Местожителство : НяКъДе В мАгИчНиЯт СвЯт

Уроци на втори курс Empty
ПисанеЗаглавие: Уроци на втори курс   Уроци на втори курс EmptyСря Фев 25, 2009 9:18 pm

Урок №1 "Закони на елементарната трансфигурация"

Това не съм го преподавала в първи курс тъй като заклинанията, които учихме не бяха толкова силно свързани с тези закони. Но следващите са и за това искам хубаво да запомните тези четири закона:

І закон

Магиите се характеризират с две основни състояния:
1.Основно нво-Най-ниско ниво, което съответства на елементарната магия.Използва се пръчка.
2.Абсолютно ниво-всички останали нива, при което за да приведем магията в тях, трябва да използваме само силата на мисълта.

ІІ закон

Стационарни състояния на магиите-в тях енергията, пораждаща магията има определени, неизменящи се с времето стойности.


ІІІ закон

Най-простите магии се състоят от положително заредени емоции, около които се напластяват мислите.Мислите се движат само по стационарни траектории около предмета. Те съответстват на първично ниво.

ІV закон

Всяка елементарна трансфигурация се характеризира с определена емоция.


*трансфигурационен трек-линията, която магията описва в пространството, преди да стигне крайната си цел.
Върнете се в началото Go down
Майли
Ръководителка на дом Хафълпаф
Ръководителка на дом Хафълпаф
Майли


Брой мнения : 101
Join date : 24.02.2009
Age : 28
Местожителство : НяКъДе В мАгИчНиЯт СвЯт

Уроци на втори курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уроци на втори курс   Уроци на втори курс EmptyСря Фев 25, 2009 9:21 pm

За домашно искам да направите РП на случка при която измислен герои и вашите герои да попаднат в ситуация която трябва да се транфигурират (надявам се да сте ме разбрали, защото май аз самата не се разбрах)
Върнете се в началото Go down
 
Уроци на втори курс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts :: Учебните предмети :: Трансфигурация-
Идете на: