Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hogwarts

Magic School
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Няколко нови неща...

Go down 
АвторСъобщение
Helena
Cookie
Helena


Брой мнения : 145
Join date : 11.08.2008

Няколко нови неща... Empty
ПисанеЗаглавие: Няколко нови неща...   Няколко нови неща... EmptyСъб Юни 20, 2009 6:09 pm

Значи, първо искам да спомена, че от утре учебната година започва, макар и да не съм намерила учители по всичко ( надявам се, че това ще стане скоро, но ако почакаме още малко , форума ще потъне в забрава. )
Второ, искам да ви помоля, ако по някаква причина отсъствате от форума, да съобщавате в тази тема, за да може когато някой го няма дълго време ( например отиде на море ) да знам, че не е зарязал форума тотално.Ако просто не желаете да влизате тук-ще го преживея-обаче ще бъде много мило, ако вземете да съобщите за напускането си.Не че ще ви карам да ми се обяснявате, просто искам да имам представа колко са сериозните хора, за да знам какво да правя.
На тези, които не са влизали повече от година ще им бъдат трити регистрациите.

Това беше по-важното от мен засега...


Последната промяна е направена от Creep на Сря Юли 14, 2010 7:22 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://magicschool.1talk.net
Helena
Cookie
Helena


Брой мнения : 145
Join date : 11.08.2008

Няколко нови неща... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Няколко нови неща...   Няколко нови неща... EmptyНед Юли 19, 2009 2:11 pm

И пак да напомня, съвсем сериозно предупреждавам, че ако видя някъде някое РП под 10 реда го трия, без да ми пука дали това ще прецака на някой историята.Просто трябва да се научите да пишете по-описателно, а ако не ви харесва спокойно можете да си намерите друг форум, където ще ви оставят да флуудите на спокойствие.
И още нещо-моля всички въпроси независимо за какво да се задават само в темата за въпроси и помощ.
Върнете се в началото Go down
http://magicschool.1talk.net
 
Няколко нови неща...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts :: Добре дошли. :: Съобщения-
Идете на: