Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hogwarts

Magic School
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Дневникът на Джесика Джеимс Блек

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
cweэt фrytчЭ
Грифиндорка
Грифиндорка
cweэt фrytчЭ


Брой мнения : 32
Join date : 12.04.2009

Дневникът на Джесика Джеимс Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Дневникът на Джесика Джеимс Блек   Дневникът на Джесика Джеимс Блек EmptyСъб Юли 18, 2009 7:19 pm

Мило дневниче,
аз съм Джесика, но на кратко ми викат Джес. Много обичам приключенията и затова винаги се забърквам в бели заедно със сестра си Хилари и брат си Джейсън , който учи в Дурмщанг за което ние със сестра ми вного плакахме понеже не можем да се виждаме много често Sad . Проблемът първоначално беше голям , но след като обмислихме всичко разбрахме , че понеже ние много обичаме да пътуваме ще можем да се виждаме макар и не толкова често. Но сега стига сме говорели толкова за брат ми. Все пак още сме в началото на годината и всички приключения още предстоят, ще ви имформирам за всяка моя глупост, за да се посмеете много Laughing Very Happy . Засега чао но щскоро пак ще попиша за приключенията в магическия свят. Exclamation lol! МНОГО СЕ РАДВАМ ЧЕ И АЗ СЪМ ЧАСТ ОТ ТОВА Exclamation Exclamation Exclamation lol! lol! lol!
Върнете се в началото Go down
Лиз Гонт
Грифиндорка
Грифиндорка
Лиз Гонт


Брой мнения : 132
Join date : 09.04.2009
Age : 27
Местожителство : There in Hoguarts :)

Дневникът на Джесика Джеимс Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневникът на Джесика Джеимс Блек   Дневникът на Джесика Джеимс Блек EmptyСъб Юли 18, 2009 7:24 pm

Виждам че започваш много добре дневника си , надявам се че и за напред ще е така хубав
Върнете се в началото Go down
 
Дневникът на Джесика Джеимс Блек
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts :: Хогуортс :: Дневници-
Идете на: