Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hogwarts

Magic School
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Замъкът Уинтърчайлд

Go down 
АвторСъобщение
Лиз Гонт
Грифиндорка
Грифиндорка
Лиз Гонт


Брой мнения : 132
Join date : 09.04.2009
Age : 27
Местожителство : There in Hoguarts :)

Замъкът Уинтърчайлд Empty
ПисанеЗаглавие: Замъкът Уинтърчайлд   Замъкът Уинтърчайлд EmptyНед Май 23, 2010 2:33 pm

Надявам се да не допускам грешка като пиша тази тема тук.Кажете и ако е така=)Това е Замъкът Уинтърчайлд-домът на Лиз Гонт и семейство Гилбърт.
Замъкът Уинтърчайлд Galerie__neuschwanstein2,property=BildDaten
Замъкът Уинтърчайлд е построен още през 11век.Въпреки многото работа по построяването му той все ощенеезавършен(мисли е че му е направено проклятие).Високите стени и кули на замъка са често скривани от мъгли.На замъка са направени и доста заклинания за да не го виждат мъгълите
Той се намира в крайните части на град Лондон.Въпреки , че замъка Уинтърчайлд сенамиранависоко до него сестига лесно.
Замъкът Уинтърчайлд Germany04castle
е това едомът ми =).
Тук ще пиша през ваканциите.Можете да идвате на гости.Две три домашни духчета с радост ще се погрижат за вас Very Happy


ПП Снимките са на Замъкът Нойшванщайн-Германия
Върнете се в началото Go down
Лиз Гонт
Грифиндорка
Грифиндорка
Лиз Гонт


Брой мнения : 132
Join date : 09.04.2009
Age : 27
Местожителство : There in Hoguarts :)

Замъкът Уинтърчайлд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъкът Уинтърчайлд   Замъкът Уинтърчайлд EmptyНед Юни 06, 2010 12:53 pm

след един летен лагер Лиз и Джаксън се прибраха отново в замъка където бяха израснали. -Ех добрият стар дом!-щастлива се провикна Лиз. Стените и коридорите поеха ехото от гласа й.
-Нищо не се е променило!-каза Джаксън и остави куфарите си на сред входа и се затича да провери дали има някой.
-Джаксън няма ли да си вземеш куфарите ? Нима ще ги оставиш така -на входа-ядоса му се Лиз.
-Стига де все някое домашно духче ще ги прибере.-обади се Джаксън из зад ъгъла.
-Де да не са ти прислужници!? Джаксън!Къде отиде!?-още повече се ядоса Лиз -Всъщност такива са !
-Това е ужасно Джаксън!
-Нали не искаш да гледаш колекцията й от вилици и да храниш кучето й цяла седмица!?
-Естествено че не , но -Лиз усети проницателният поглед на брат си-Добре с теб съм! -Така ...Шшшт! Отиде на горния етаж , трябва ни по-безопасно скривалище.
Хилари беше поканена на гости у Лиз. Тя застана пред входната врата. Тогава тя леко я отвори и видя някаква злобарка ,а до нея злобно куче. Тя тихичко се вмъкна във замъка.Защото знаеше ,че едва ли това беше майка й.Тя тихо тръгна нагоре по стълбите искаше да намери Лиз. Отваряше тихо вратите- нямаше никой. Дори когато се криеше във гардеробите за да не я намери злобарката не намираше никой. Тогава тя стигна до една стая и във същия момент някой я хвана и й запуши устата явно за да не вика.Тогава я вкараха във стая и я пуснаха. Тя беше готова да извади пръчката си ,но изведнъж пред нея се появи ядосаното лице на Лиз. До нея беше някакво момче. Никога не го беше виждала нито беше чувала за него. Лиз продължаваше да я гледа и Хилари промълви: - Ако не си в настроение - да дойда утре! Тогава Лиз извика: - ОТ ДВА ЧАСА СЕ КРИЕМ! Тогава Джейсън осъзна ,че тя беше викнала и дръпна Лиз и Хилари и ги пъхна във широкия гардероб. А той влезе под леглото. - Милички сладуриии... Къде сте??-извика злобарката и тогава си каза тихо: -Тези идиоти сигурно ми погождават номер!! И продължи да си вика подир тях и излезе от стаята. Тогава всички излязоха от скривалищата си. Тогава Лиз беше готова да викне ала брат и й напомни да говори спокойно. Тя започна: - Тази злобарка е наша бавачка за тази седмица. Мама и татко отидоха до министерството за да оправят нещо си. И сега сме с тая. Сега искахме да и погодим номер и затова се трансфигурирахме. Хилари се изхили. -Искате да и погождавате номер- аз съм насреща! Лиз й каза: -Но тя е мъгъл. - Ами нищо. Ще го преживее. Тримата се изсмяха тихичко. Тогава бавачката ги чу. Хилари каза набързо: - Легнете и двамата във леглото: Те машинално се завиха и се направиха ,че спят. Тя се измъкна и се скри. Изчака бавачката да влезе в стаята отиде до нея и тъкмо да почука и чу: -Мили дечица,какво правите тук. Търсих ви ,но вас ви нямаше. И точно от тук чуш шума. Тогава Лиз каза: -Сигурно Джейсън е говорил на сън. Хилари се изсмя и почука. Тя се показа а бавачката изкрещя: -КРАДЕЦ!!! КРАДЕЦ!!! Тогава Хилари се изхили и каза: -Дошла съм на гости. Лиз ме покани. Тогава бавачката извърна дебелия си гъз и каза: -Добре тогава! СЛед час вечерята ще е готова. Тогава Хилари каза: -Оо да , Наистина ще си похапнем сладко! Тя излезе и Лиз я попита: -Какво имаше предвид? -Сега ще видите. Тя отвори сака си и изкара някакво наметало. -Какво е това!-попита Лиз. -Мантия невидимка. Имам я от мама. Сега е момента да я използваме! Двамата се ухилиха. Хилари отиде до вратата и попита: -Идвате ли или ще дремете тук. Двамата скочиха от леглото и тримата се мушнаха под мантията невидимка. Отидоха до кухнята. Там застанаха на вратата. Видяха ,че нещо вреше на котлона ,а бавачката се гъзеше към тях. Това беше с цел да вземе нещо от хладилника. И тогава Хилари не изчака ,насочи пръчката и каза: -Агуаменти. Струя вода блъсна дебелачката. Тя тупна на пода и започна да се оглежда. Водата продължаваше да пръска. По едно време спря. Госпожата се ядоса и каза: -Отивам да се преоблеча. Тя замина ,а тримата се показаха от мантията. Тогава Хилари предупреди: - Да знаете ,че няма да вечеряме ,но и аз съм добра готвачка. Важното е да накараме тази дърта чума да не иска да дойде тук отново. Двамата кимнаха. Тогава Хилари се захвана да прави нещо. Двамата не видяха какво беше то ,но изведнъж хилари проговори: - Брат ми ме научи на това.- и посочи едва кутийка. -Това ли прави толкова време- една тъпа кутийка. Хилари се изсмя. -Не е само кутийка. Сега ще видите! Тя сложи кутийката във тенджарата. Там имаше един червен сос. Тримата отново се скриха под мантията и зачакаха. Тогава бавачката се появи и запретна ръкави да бърка соса. Но тогава Хилари махна със пръчката и.. всички стени станаха във червен сос. Беше се взривил. Тогава бавачката се огледа и започна да вика истерично: -КОЙ БЕШЕ!!!!??? КОЙ НАПРАВИ ТОВА!!!!!!??????? Тримата се изхилиха и излязоха в двора. Тогава махнаха мантията и Хилари се обади: -Готови сме. До другата вечер ще я разкараме.А сега нека отидем до лунапарка. Незнам какво е това ,но го чух да говори някакво мъгълче. Хайде да вървим.
Щом бавачката се оттегли , Лиз леко разтревожено попита: -Нали ще се оправи(Хилари туко що й беше отнела способността да говори с магия) -Спокойно , магията е временна- успокои я Хилари -Е ще тръгваме ли на панаира?-каза Джжаксън. -Но тя ще забележи че ни няма!-каза Лиз -Споко миналата година в Дурмщранг учих заклинание за копиране Джаксън насочи пръчката си към Лиз и каза -Електикус! И наистина се появи двойничка на момичето Така Всички си направиха копия и им заръчаха да се занимават с една игра във всекидневната. Тримата приятели тръгнаха към панаира Там Джаксън отново помоли Хилари да извади мантията невидимка за да я разгледа -Супер!-каза Джаксън,като гледаше мантията с отворена от изненада уста. -О ама вие не се познавате !-Хилари това е завареният ми брат Джаксън ! Джаксън-Хилъри -Приятно ми е !-каза Хил и се усмихна -И на мен !-каза Джаксън . Двмамата си стиснаха ръцете ,но когато Хил понече да пусне ръката на Джаксън , но не успя. -.Ъъъ, Джаксън ще ме пуснеш ли?-изненадано попита Хилари , на щом погледна лицето на джаксън то не беше усмихнато както преди две минути.Той гледаше ужасено и изненадано нещо зад Хилари . Щом се усети пусна ръката й и каза : -Обърни се ! -Хилари все така учудена извърна грава ,и видя това което изненада Джаксън. Лиз също надникна през рамото й . Децата видяха Бавачката йм да се разхожда под ръка с някакъв чичко. -оставила ни е !Колко гадно –промълви Лиз
Хилари се изсмя. -Хайде тогава щом така нагло заряза най-добрите дечица нека ако искате да отидем до някакъв си лунапарк. Чух го от един мъгъл догато минавах. Каза ,че имало въртележки и... незнам какво още ,но ще бъде интересно! Хайде нека отидем. А пък може да направим лунапаркът още по-забавен! -На Хилари й хрумнаха още номера ,които да приложи върху хората и въртележките там. Те излязоха и тръгнаха към Лунапарка... усмихна се момичето.-Хайде качвай се! Тримата полетяха отново към замъка.По пътя Хилари се сети за нещо: -Няма ли така да ни видят някои мъгъли? -Спокойно !Тук няма мъгъли! Когато стигнаха близо до замъка видяха че бавачката вече е в двора.Тримата слязоха от метлите и тръгнаха да бягат към замъка.Най сетне стигнаха: -Как ще влезем?-завайка за Лиз. -През прозореца -каза Хилари и с магия отвори един прозорец. После Лиз се качи на раменете на Джаксън, и влезе в стаята.Хилари я последва.Джаксън(той нямаше на кого да се покатери)си приложи магия за безтегловност и "прелетя" през прозореца.После обаче не му провървя с контра заклинанието и двете момичета трябваше да го издърпат на земята Тя побягна от замъка като бързо се обади на някой. -В тази къща има ...призрак...ела да ме вземеш веднага-крещеше тя в телефона. А Лиз Джаксън и Хилари останаха безмълвни и неподвижни.Чу се отваряне на врата , после някакви гласове , затваряне на врата... Децата все още бяха неподвижни.Джаксън излезе да види дали има някой , и установи че е чисто.И както бяха замръзнали тримата прихнаха да се смеят .Смяха се половин час.После се почувстваха много изморени и се прибраха в една голяма спалня с три легла. Колко спални имате вие!-учуди се Хилари! -А тази е за гости .Нищо особено .В нашия дом има много стаи , изчезват и пак се появяват ако поискаш. Аз имам три стаи като моята! -Супер.Е хайде да заспиваме!-Каза Хилари и трите деца едновременно се проснаха на леглата и заспаха
На сутринта Хилари бе станала рано за да измисли някакво друго чудо посветено на злобарката. Тя бе седнала на леглото си и бе сложила пръста си в устата като някое бебенце. Но това означаваше че мисли усърдно. А това не бе никак малко. След време Лиз се надигна от леглото и попита весела: - Добро утро! Какво ще правим днес? - Уви. Незнам. Усмивката на Лиз помръкна и загледа тъжно кафявите очи на Хилари. Те се срещнаха и тогава Лиз пак се ухили. - Какво?! Какво?! - Все ще се измисли нещо. - Да! Но какво? - Дай и ти някоя идея. Не ми се стои с тая в дома ми трябва да я прогоним! - Ами аз имам една идея ,но е еднократна. - Приемаме всичко! – по лицето на Лиз се появи успокоение ,че все пак нещо ще им хрумне - Ами .. добре може да и направим гъделичкащо заклинание докато готви или чисти. Може и да я накараме и да танцува! - Да наистина става! Хайде да събудим Джаксън. - Няма нужда вече съм буден. – Джаксън бе чул целия им разговор. - Супер тогава да тръгваме! - По пижами? –попита Хилари. - Оо … защо не?! Да вземем и мантията. Двете деца пред нея кимнаха доволно. Тримата смеейки се излязоха от кухнята.Видяха че вратата отново е отворена. -Лиз!Моля те затвори вратата-умолително се обърна към момичето Джаксън, като разтри отново китката си...


Лиз и Хилари отидоха до вратата и я затвориха. После Лиз и Джаксън Взеха от един туко що изникнал пред тях килер някакви костюми: Джаскън бързо облече своя костюм.Той беше облечен в кралски одежди и накласяще една корона нваглавата си.После измъкна един меч и се заигра с него. Правеше се на нещо като нинджа.Обаче му подна короната и той се умири.После затършува нещо във килера. Хил погледна към Лиз Която също беше облякла някаква рокля.

Джаксън подаде на Хилари една рокля

и й каза -Ето облечи го .Лиз аз отивам във тронната зала. -Имате тронна зала!-учуди се Хил -Ами да!Естествено - нали сме във замък! Хилари бързо облече роклята . Лиз я заведе в тронната зала, където Джаксън вече удобно се беше настанил на трона. Щом двете момичета се доближиха до него Той започна посвещаването. -С дадената ми власт посвещавам вас сър...ъъъ милейди, във официален гост в нашето кралство-включващо околностите и замъка-и ви поднасяме най-искрени благодарности , че оттървахте моя милост и сестра ми от тази гадна , злобна стара... -Джаксън-Лиз опита да го накара да млъкне -Ужазно гродна и противна, зле обличаща се -ДЖАКСЪН!-викна сестра му. -О, да -сеипна се момчето-така и така моля коленичете.-каза той. След това Лиз му подаде меча. -Нали това не реже-разтревожи се Хил -Не-успокои я Дожасън -Сигурен ли си? -Не-отново каза Джаксън. След това леко докосна с меча лявото и дясното й рамо като проговори -Официално сте провъзгласена за почетен гост и спасител на замъка от...ъъъ...каквто и да е. След това Хилари се изправи . След"Тържествената инсценировка" Децата направиха огощение със кралски сандвичи.Джаксън ги приготвяше като си припяваше някаква песен You want some toast? I bet you do... Please add some jam and butter too... А момичетата му се смееха -Каква е тази песен?-попита Хилари -О Джаксън е много добър да пише песни , има си песен за всичко - и татко е така.

с доста помощ от Lime
Върнете се в началото Go down
 
Замъкът Уинтърчайлд
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts :: Извън училището :: Лондон-
Идете на: