Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hogwarts

Magic School
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Дневникът на Амарил Малфой

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Amarille
Слидеринка;Учителка по Куидич
Слидеринка;Учителка по Куидич
Amarille


Брой мнения : 95
Join date : 22.06.2010
Age : 29
Местожителство : Замъка Хогуортс

Дневникът на Амарил Малфой Empty
ПисанеЗаглавие: Дневникът на Амарил Малфой   Дневникът на Амарил Малфой EmptyСъб Юли 17, 2010 9:16 am

Тук ще пиша всеки ден (когато мога)!!!Ако искате и вие пишете... Дневникът на Амарил Малфой Icon_biggrin
Върнете се в началото Go down
Amarille
Слидеринка;Учителка по Куидич
Слидеринка;Учителка по Куидич
Amarille


Брой мнения : 95
Join date : 22.06.2010
Age : 29
Местожителство : Замъка Хогуортс

Дневникът на Амарил Малфой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневникът на Амарил Малфой   Дневникът на Амарил Малфой EmptyСъб Юли 17, 2010 9:33 am

Сряда;седмица втора;трети месец;първа фаза на Луната:

Уф...за какво ми трябваше да се карам със Скорпиус...нали го знам,че веднага ще дотича при мама и тя или ще ме накаже,или ще ми чете поучителна лекция...Добре ,че татко е по-добър (специално с мен,за разлика от мама) и винаго ме защитава,както стана и тази седмица,но...След като получих гневното червено конско от мама и милото писмо от татко "портата" Скорпиус взе,че прочете писмото от баща ми и докладва на мама...Те се скараха и сега се чувствам виновна,но пък брат започна спора!Само и само заради някакви си мои оценки,които щял да каже на мама,ако не му напиша домашното по аритмантика...ами да не се беше записвал тогава!!!И на същото отгоре имам четворка по отвари!Аз-отличничката по този предмет!!!Учих много за теста,но явно съм се разсеяла,но за сега стига толкова за учебните предмети и караниците с брат ми...пише ми се за куидич!Спечелихме мача срещу "Рейвънклоу"!Е,то друго не можеше и да се очаква от нас,отбора на дом "Слидерин"...нали сме най-добрите!Поне така мисля аз...нищо лично,все пак!!! Дневникът на Амарил Малфой Icon_wink За сега-това:
Ще пиша скоро...!

___________________________________

Дневникът на Амарил Малфой My%20diary
Върнете се в началото Go down
Amarille
Слидеринка;Учителка по Куидич
Слидеринка;Учителка по Куидич
Amarille


Брой мнения : 95
Join date : 22.06.2010
Age : 29
Местожителство : Замъка Хогуортс

Дневникът на Амарил Малфой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневникът на Амарил Малфой   Дневникът на Амарил Малфой EmptyНед Юли 18, 2010 1:07 pm

Четвъртък,седмица втора,трети месец,втора фаза на Луната:

Ех...какъв ден беше днес!Ходихме в Хогсмийд и аз буквално се нахвърлих на захарните пера "Блаженство"!Въобще целият ден беше страхотен и невероятен!!!Освен това,колкото и невероятно да звучи с брат ми се сдобрихме,поправих си четворката и всичко беше наред!Всичко освен едно нещо...направих голям скандал,но не на Скорпиус,а на Ал Албус Сивиръс)...не ми се пише защо!Знам само,че той не ми каза нищо,само ме погледна умолително...Уф,какво ще правя и аз сега...Е,стига толкова съм писала...
Ще пиша утре(ако имам време...)!!!
Върнете се в началото Go down
Dulbi

Dulbi


Брой мнения : 21
Join date : 23.11.2010
Age : 25
Местожителство : in your eye

Дневникът на Амарил Малфой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневникът на Амарил Малфой   Дневникът на Амарил Малфой EmptyПон Ное 29, 2010 11:16 pm

И така дневника беше зарязан да прашасва на шкафа.
Върнете се в началото Go down
http://vicomaniq.bulgarianforum.net/forum.htm
Amarille
Слидеринка;Учителка по Куидич
Слидеринка;Учителка по Куидич
Amarille


Брой мнения : 95
Join date : 22.06.2010
Age : 29
Местожителство : Замъка Хогуортс

Дневникът на Амарил Малфой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневникът на Амарил Малфой   Дневникът на Амарил Малфой EmptyВто Ное 30, 2010 9:10 am

Съжалявам...почвам отново....
Върнете се в началото Go down
Dulbi

Dulbi


Брой мнения : 21
Join date : 23.11.2010
Age : 25
Местожителство : in your eye

Дневникът на Амарил Малфой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневникът на Амарил Малфой   Дневникът на Амарил Малфой EmptyСря Дек 01, 2010 9:35 am

Само че в друг сайт Very Happy.
Върнете се в началото Go down
http://vicomaniq.bulgarianforum.net/forum.htm
Sponsored content





Дневникът на Амарил Малфой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневникът на Амарил Малфой   Дневникът на Амарил Малфой Empty

Върнете се в началото Go down
 
Дневникът на Амарил Малфой
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts :: Хогуортс :: Дневници-
Идете на: