Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hogwarts

Magic School
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 В къщата на Хагрид

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Майли
Ръководителка на дом Хафълпаф
Ръководителка на дом Хафълпаф
Майли


Брой мнения : 101
Join date : 24.02.2009
Age : 28
Местожителство : НяКъДе В мАгИчНиЯт СвЯт

В къщата на Хагрид Empty
ПисанеЗаглавие: В къщата на Хагрид   В къщата на Хагрид EmptyСря Фев 25, 2009 11:53 am

Тук може да измислете история в която да участва Хагрид Wink
Върнете се в началото Go down
Lime
Зам.директор
Зам.директор
Lime


Брой мнения : 258
Join date : 03.03.2009
Age : 28
Местожителство : Грифиндор,Хогуортс

В къщата на Хагрид Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В къщата на Хагрид   В къщата на Хагрид EmptyСъб Мар 07, 2009 10:32 pm

След като Хърмаяни се понаслаждава на залеза тя реши да нагости Хагрид.Почука на врата му и каза:
-Хагрид аз съм-Хърмаяни.Отвори!
Нищо от вътре не издаде и звук.Тя почака на вратата му но нищо не се чу.Реши да си тръгне,защото реши,че вече е много късно.
По пътя чу някой да стене от болка.Отиде там и видя Хагрид ранен.
-КАКВО Е СТАНАЛО,ХАГРИД-развика се Хърмаяни-К0Й ТЕ ПОДРЕДИ ТАКА?
-Нападна ме нещо-рече съвсем тихо Хагрид.
Хърмаяни разтревожено се огледа.Нямаше никого.
-Хайде Хагрид трябва да те отведем в болничното крило-каза тя.
Много трудно Хагрид стигна до там.Тя го изпрати и реши да се върне да поогледа.Отиде там,но беше късно,но изведнъж тя се просна на земята и стенеше от болка...
Като отвори очи лежеше в болничното крило.До нея Хагрид плачеше.Хърмаяни се надигна едва-едва и усети,че главата й тежи цял тон.
-Какво има Хагрид-попита Хърмаяни?
-ЗАЩО СЕ ВЪРНА ТАМ-развика се Хагрид-ЗАЩО ТРЯБВАШЕ ДА ХОДИШ ТАМ!КОЙ ТИ ПОЗВОЛИ!КАКВО ПРАВЕШЕ ВСЪЩНОСТ ТАМ?
-Хагрид...аз...аз просто...-изрече едва едва думите-Но какво има там,Хагрид-рече Хърмаяни-Какво става?
Изведнъж тя видя рана на гърба на Хагрид.
-Хагрид,да не би там да има животно-опасно животно.-предположи Хърмаяни.
Хагрид се разрида.
-Съжалявам Хърмаяни,съжалявам.Аз съм виновен.Оставих Пухчо да живее с мен,а той ме напада.Съжалявам.
-Кой е този Пухчо?-попита Хърмаяни.
-Това е куче.Грим.Намерих го и ми стана жал за него.После стана агресивен и ме ухапа.Тр-я-бв-а д-а с-с-с-е от-ър-ва о-о-т н-е-г-о.-Хлипащо рече Хагрид и онтово де разрида.
-Хагрид-рече Хърмаяни.-Колкото и да ти е тежко той напада невинни хора.Трябва да се оттървеш от него-Каза Хърмаяни.
-Да го убия ли искаш?-попита раздразнен Хагрид.
-Не просто го пусни някъде.
-Лесно е да го кажеш-каза Хагрид.
-Ако искаш аз ще го направя-попита Хърмаяни.
-Ако може...
-Разбира се.
След няколко дена ровене из библиотеката Хърмаяни откри как да го прогони.Тя направи отвара за заблуждение като в отварата сложи лист с това което трябва да си мисли.Тя изтича при Хагрид и го попита:
-Какво пие кучето,Хагрид?-попита Хърмаяни.-Или по-точно дай ми купичката защото ще ми трябва-каза Хърчаяни.
Хагрид разтревожено я погледна и каза:
-Разбира се.изчакай за момент.-рече Хагрид-Заповядай!
-Благодаря ти,Хагрид-рече Хърмаяни и Хагрид тъкмо щеше да я пита какво е намислила тя изфуча от къщата му.
Тайно остави отварата с купичката и зачака.Кучето съзря купичката и се затича към нея.Изпи отварата и стана чудо.То се огледа и тръгна надалеч.Хърмаяни го проследи до края на Хогуортс за да се убеди,че то няма как да може да се върне.Усмихнато се върна и почука на колибата на Хагрид.
-Сега,малка госпожице веднага ще ми обясниш какво направи на кучето че тръгна надалеч от Хогуортс?-попита Хагрид.
Хърмаяни набързо му разказа какво е направила и Хагрид се успокои,че животното не е наранено.
-Е,сега трябва да вървя!-каза Хърмаяни и излезе от къщурката.
-БЛАГОДАРЯ!-изкрещя Хагрид след нея.
-Няма защо-каза Хърмаяни и се отправи към Хогуортс.
Върнете се в началото Go down
http://magicschool-hogwarts.bulgarianforum.net/forum.htm
Лиз Гонт
Грифиндорка
Грифиндорка
Лиз Гонт


Брой мнения : 132
Join date : 09.04.2009
Age : 27
Местожителство : There in Hoguarts :)

В къщата на Хагрид Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В къщата на Хагрид   В къщата на Хагрид EmptyНед Юни 20, 2010 6:57 pm

Лз се разхождаше по поляната около замъка, обичаше това място , беше толкова спокойно.В ръцете си Лиз все още стискаше изрезка от весника, в който пишеше че баща й беше в Азкабан.Цял ден беше стояла и беше прочиталастатията отново и отново , с надеждата , че тяще се промени по някакъв наин или , че Лиз щеуспее да намери нешоново и различно , но не.Всеки път когато гопрочиташе думите си бяха все същите...
-Ей ЛизКакво правиш тука?-чу се глас зад нея
-о, здрасти Хагрид...Как си?-попита момичетои се усмихна насила.
-ами връщам се от хогсмийд.Направо няма да повярваш какъв...Какво е санало?-попита великанът като погледна Лиз.
-Нищо кво да има-каза Лиз-Просто се разкарвам...
-Мен не можеш да ме излъжеш така лесно.Ела ако искаш да пийнем по чай и да ми кажеш какво се е случило.
Двамата тръгнаха към къщурката на Хагрид.след като седна на масата и получи пред себе си голяма чаша чай, Лиз започна бавно да гали Фанг.
-ащоси толкова тъжна, мислех че се радваше , чеаближава лятната ваканция.Спомням си какми разказваше з концерна на който щяхте да ходите с Хилари.
лиз подаде на Хагрид Статията ,която бешедържала преди малко.Той ързо я прочете и попита:
-Ама т`ва на сниката не е ли баща ти?
-Да той е...Наскоро ми писа мама.Каза, че няма дамога дори да с върна у дома за лятото , било мого опасно.а пък напоследък с Хилари дори не успявам да се засека.Тя същоси има свои проблеми Едва ли иска да се занимава с мен...
Върнете се в началото Go down
Amarille
Слидеринка;Учителка по Куидич
Слидеринка;Учителка по Куидич
Amarille


Брой мнения : 95
Join date : 22.06.2010
Age : 29
Местожителство : Замъка Хогуортс

В къщата на Хагрид Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В къщата на Хагрид   В къщата на Хагрид EmptyСря Юли 14, 2010 11:45 am

Амарил тъкмо се разхождаше по поляните,когато видя Лиз да влиза в къщата на Хагрид.Момичето изглеждаше зле.Амарил не беше в много близки отношения с полувеликана заради баща си и дядо си,които се мразеха с него.Момичето харесваше Хагрид,но просто не се виждаха.Познаваха се и толкоз.Амарил тръгна към къщата му и почука на вратата.Хагрид отвори.
-Здрас...А,ти ли си Амарил.-отвърна разочаровано великана.Явно бе очаквал другиго...
Мъжът се прибра в къщата,а Амарил затвори врата и влезе.Помоли Лиз да и разкаже какво се е случило и след като разбра се умърлуши.Знаеше какво и е.Нали дядо и беше в Азкабан от години.Точно тогава Хагрид се обади:
-Виж,Малфой...ако си тук само зарад' Лиз може...
-Хагрид!-каза Амарил със спокоен леден и равен глас,от който всеки би потреперил,и вкойто ясно се открояваше заплашителна нотка.-Аз не съм виновна за дразгите ти с баща ми и...-на това място гласът и заглъхна.След секунда-две тя отново си възвърна гласа.-...така че не се дръж по този начин!Въпреки всичко знаеш,че имам много връзки и съм сигурна,че никой в тази къща не би искал ти отново да си само пазач на дивеча,нали?Не че аз искам,но ми писна да се държиш по този начин!!!Аз не съм нито баща си нито...дядо си!
Хагрид като че ли се стъписа леко,после върху лицето му се изписа гняв,а най-накрая-извинение и заговори:
-Ами..Амарил съжалявам,но откъде да знам,че не си кат' баща си..нали...
-Нама нищо,Хагрид...-отвърна вече с доста по мек глас Амарил
След половин час,когато си тръгна заедно с Лиз,Амарил помаха на Хагрид,той също отвърна на поздраваи и момичетата продължиха през поляната на брега на езерото към портите на училището.Амарил най-сетне беше преодоляла и тази бариера.Така че най-сетне да няма врагове...е,освен може би някои деца от дригите домове.В къщата на Хагрид Img42613
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





В къщата на Хагрид Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В къщата на Хагрид   В къщата на Хагрид Empty

Върнете се в началото Go down
 
В къщата на Хагрид
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts :: Хогуортс :: При Хагрид-
Идете на: