Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hogwarts

Magic School
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кафе "Чистокръвни"

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Arodoet
Перфект.
Перфект.
Arodoet


Брой мнения : 22
Join date : 13.02.2009

Кафе "Чистокръвни" Empty
ПисанеЗаглавие: Кафе "Чистокръвни"   Кафе "Чистокръвни" EmptyПет Фев 27, 2009 9:28 pm

Това кафене ми изглежда много хубаво, въпреки че както личи по името му, не ми е разрешено да влизам в него. Завдението се намира на тъмната уличка "Мракон-али" и в него могат да влизат само чистокръвните магьосници. То е уютно и приятно със своите меки кресла и голяма камина с жаръки пламъци.
Върнете се в началото Go down
Amarille
Слидеринка;Учителка по Куидич
Слидеринка;Учителка по Куидич
Amarille


Брой мнения : 95
Join date : 22.06.2010
Age : 29
Местожителство : Замъка Хогуортс

Кафе "Чистокръвни" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Чистокръвни"   Кафе "Чистокръвни" EmptyПон Юли 19, 2010 9:40 am

Амарил Малфой влезе заедно с баща си и майка си в уютното кафене и се разположи господарски върху едно от безбройните кресла.Баща и поръча два сока (за нея и за брат и-Скорпиус) и две кафета (за баща-Драко и и майка и).Питиетата дойдоха почти веднага.
-Татко,исках да те попитам-какво смяташ за идеята ми да уча,за да стана аврор или член на Магисъбора,точно като теб?-попита Амарил плахо.-Нали все пак от тази работа се печелят доста добри пари...
-Може,но сега не ми се мисли за това!-отвърна баща и със заповеднически тон.
Атмосферата беше много спокойна и половин час след това,когато семейство Малфой излезе от сградата всичките му членове се зарекоха да се върнат отново в кафе "Чистокръвни".


Върнете се в началото Go down
 
Кафе "Чистокръвни"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts :: Извън училището :: Мракон-али-
Идете на: